| PsyhoWoman a întrebat:

Am telefon HTC WILDFIRE si am o mica problema. dintr.o data parca touchscreenul. a luat.o razna! setez ceva si si merge pe altceva deci apas un buton si intra total altceva sau ce misca ecranul deci toate optiunile fug. ce se intampla cu el ajutati.ma va rog

1 răspuns:
| Fr4You a răspuns:

Du-l la reparat cel mai bine un specialist il v-a rezolva sau daca mai e in garantie dul la magazinul de unde l-ai luat si cu acea garantie o sa til repare mi s-a intamplat si mie...