| vlad444 a întrebat:

AM TELEFON NOU DE 5 ZILE SI NU PORNESTE MAGAZIN PLAY IN PRIMELE 2 zile mergea dar acum apare google play s-a oprit SAU com.google.process s-a oprit NU stiu ce sa ma fac VA SPUN AM SAMSUNG YOUNG S6310

DAU FUNDA CELUI MAI BUN

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Incearca sa ii faci un update. Apoi inchide si reporneste telefonul

| vlad444 explică (pentru NYK4u):

Adica sa actualizez versiunea daca ii asea nu-i bine ca mie zice ca toate aplicatiilr sunt actualizate

| NYK4u a răspuns (pentru vlad444):

Atunci dezinstaleaza ultima versiune a Magazinului Play.

| vlad444 explică (pentru NYK4u):

CUM ca am android jelly bean 4.1.2 si nu stiu cum s-o fac da androidu jelly 4.1.2 vreau sa ramana