| BinLaden a întrebat:

Am telefon Orange Malibu si am un fel ed cablu spune ca pot inarca telefonul pot sa am intertne cu acel cablu dar si de date dar nu imi merge ce pot face? Funda!

2 răspunsuri:
| Allwe a răspuns:

Cu acel cablu poti descarca fisierele de pe telefon pe pc. Ca sa iti folosesti telefonul ca modem pentru pc iti trebuie sa ai windos pe telefon.sau cu un tel ( SPV 1000 sau 100 nu mai stiu sigur) il poti folosi ca modem. Si daca nu-ti citeste pc cablul de date trebuie sa cauti pe telefon sa activezi conexiunea.

| BinLaden explică (pentru Allwe):

Nu stiu dar merge ca modem ca am fost la o colega si a mers pentru ca eu am net pe pc si nu am vrut sa ac ceva cu el.Dar imi incarca telefonul pentru ca este de la incarcator dar pe cutie zice ca este usb dar usb-ul nu merge.Ce sa fac?