| mariaanagrosu a întrebat:

Am tot cautat dar nu m-am ales cu nimic, si sper sa ma ajutati.As vrea sa imi cumpar o tableta cam pana in 4-5 milioane.Cel mai important ar fi sa aiba Adobe flash. As mai vrea sa aiba 7-8inc sa fie adroid sa aiba wifi si o memorie cat de cat acceptabila, daca ar avea camera ar fi lux nu e nevoie de cine stie cati megapixeli.Stiu ca am cerut mai sus o tableta cu un pret mult mai ridicat dar sa aiba macar cateva din toate.Sper sa ma puteti ajuta cat de curand. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Cam greu la 4-5 milioane, eu de exemplu am de vanzare o tableta Samsung 7Inch cu 1000 lei. (Are si Adobe Flash incorporat, WiFi 802.11 b/g/n, 3G (poti face si apeluri si sa te conectezi la internet prin 3G), 16 GB Memoria interna + Slot de card pana la 32GB, Camera de 3 Megapixeli cu camera frontala de 1, 3 megapixeli.

| mariaanagrosu explică (pentru JaJe):

Suna chiar tare doar ca 10 sigur nu strang, multumec ori cum.

| laptopnews a răspuns:

Nu prea sunt solutii in buget. Sigur nu poti sa il maresti un pic? happy

| mariaanagrosu explică (pentru laptopnews):

Cred ca pot pana la 7happy