| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU as vrea sa imi cumpar o tableta as vrea sa aiba:ecran mare,sa fie cu tot cu tastatura,volumul sa fie ridicat,pret mediu, internetul sa aiba o viteza mare,magazin de aplicatii,bluetooth,wifi,memorie mare, gesturi inteligente, etc...ce tableta imi recomandati care sa aiba caracteristicile de mai sus. FUNDA

11 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu vrei sa facă si de mâncare?

| Johnny25 a răspuns (pentru CinevaNou):

Haha,tare amuzant nu scrie raspunsuri daca nu sti sa le formulezi

| CinevaNou a răspuns (pentru Johnny25):

"stii", punct la sfarsit, plus cateva virguli. laughing

| Johnny25 a răspuns (pentru CinevaNou):

"virgule"suntem pe TPU nu la scoala tocilarule

| CinevaNou a răspuns (pentru Johnny25):

Ai cautat in dex ca sa te prinzi? laughing

| Johnny25 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu, eu stiu sa scriu daca am facut cateva greseli nu are nimic, maimutoiule!

| CinevaNou a răspuns (pentru Johnny25):

Din moment ce faci greseli in orice propozitie, este evident ca nu stii. Culca-te la loc!

| Johnny25 a răspuns (pentru CinevaNou):

Eu stiu sa scriu, tu du-te si bagati capul in toaleta ca semanati ama
ndoua, si eu am macar un nume si o poza normala analfabetulehappy

| CinevaNou a răspuns (pentru Johnny25):

"baga-ti capul in toaleta" si altele... ai trecut clasa pana la urma?

| Garsonfane1979 a răspuns:

La un pret mic si buna cu un ecran marisor nu gasesti decat ca asta http://bit.ly/IhATUb

| cookie14 a răspuns:

Apple mi se pare cea mai buna si cu caracteristicile pe care le vreihappy