| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la facebook si voiam sa o recuperez. Ultima oara am intrat pe telefon. Exista vreun program sau ceva care sa imi arate parola? ca poate s-a memorat parola in browser si se poate cu vreun program sa mi-o arate. voi ce ziceti? va rog sa ma ajutatibig grin p.s: altfel nu merge sa o recuperez. nu mai stiu parola nici de la mail deci numai cu vreun program o pot recupera. Si doar pe telefon! funda si vot

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

In contul tau de facebook ai fost memorat vreun numar de telefon sau ceva? incearca sa descoperi parola de la e-mail, cu ajutorul intrebarilor secrete.