| Ciobanu_Gabriel_1960 a întrebat:

Am umblat in device manager la laptop si am dezactivat placa video integrata,dar am uitat sa o activez pe cea dedicata si acum nu se mai vede nimic pe ecran, nu stiu ce sa fac pentru ca am incercat sa il conectez la un monitor cu hdmi si tot nu se vede.Stie cineva ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Booteaza in safe mode, ai driverele disabled si ar trebui sa te lase sa faci "miscari", sa umbli-n el.

| sierra1 a răspuns:

Aruncă o privire in bios dacă totul e in regulă (onboard graphics enabled)