| Shtainus22 a întrebat:

am un laptop Lenovo Z580 si un joc nu voia sa functioneze cu placa dedicata asa ca, in frustrarea mea, am intrat la device manager si am dat disable la placa video integrata. (Intel HD Graphics 4000). Acum, apare logo-ul Lenovo si cel de la Windows 10 si dupa aceea apare cursorul pe ecran negru si nu face nimic. Nu stiu ce sa fac. Ajutor.

3 răspunsuri:
| MihaiKJL a răspuns:

Intra in safe mode si dai enable inapoi sau reinstaleaza windowsul. Atlceva nu ai ce sa faci.

| Shtainus22 explică (pentru MihaiKJL):

La Windows 10 pentru a intra in safe mode trebuia sa ii dau enable inainte... Nu i-am dat... Am incercat cu F8 si nu a mers. Alta solutie in afara de reinstalare?

| MihaiKJL a răspuns (pentru Shtainus22):

Nu ai