| vladv26 a întrebat:

Am un Alcatel one touch. mi-am bagat pe el un cod. cand am vrut sa deblochez am bagat de prea multe ori gresit codul(15-20 ori)si mi-a scris prea multe incercari esuate,sa nu credeti ca ii furat sau ceva, fratele meu mai mic a bagat codurile gresite. ce pot sa fac? se mai poate rezolva problema?

3 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

He,he,he bazagonii. Dul la resoftat oricum.

| denyemy a răspuns:

La service, Reinstalare de Android ca sa uite de codul ala.

| NiKeeEeEEEEE a răspuns:

Se mai poate repara, prin resetarea telefonului si aceste se poate face numa cu ajutorul unu-i expert. Si eu am patit la fel si mi l-am dus la Bucuresti ca mi-l repare laughing) BFT!