| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Am un Alcatel Onetouch Pixi 3(4) si azi am incercat sa instalez un android mai avansat pe el dar a dar eroare si nu s-a intamplat nimic si a inceput sa se miste extrem de greu, dupa ce am vazut ca se misca greu si se blocheaza l-am repornit si mi se aprindea normal pana la un moment cand se facea ecranul alb si se stingea si o lua de la capat. Am un video in legatura cu telefonul: https://www.youtube.com/watch?v=kDyBOMPacX0&feature=yout u.be.va rog ajutati-ma! E ceva de la soft sau ce? cum pot sa ii repar softwul sau ce o avea? exista un program cu care sa il repar? (program de calculator) Funda!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

A ramas in bootloop. Incearca sa intri in recovery si sa ii dai un factory reset.

Ar trebui sa mearga pe Volume Up + Power.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru Intruder19):

I-am dat un recovery de dinainte sa postez pe tpu.de reinstalat softul ma costa cat jumate din cat am dat pe el...plus ca nu e chair nou telefonul la aspect si nu sar merita. il dau pe piese la Orange pe 40-50 de lei mai degraba