| fkfgjgfgd a întrebat:

Am un Allview a 5 duo iar bateria mi se descarca foarte repede ce sa fac ca sa isi revina?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Inchide si tu din aplicatiile de fundal, eventual dezinstaleaza-ti ce aplicatii nu iti folosesc. Iti zic de la inceput sa nu descarci nici o aplciatie care presupune a-ti marii autonomia bateriei, deoarece iti iei teapa. Si asa nu este un telefon tocmai stralucit nici in performante, dar nici la autonomia bateriei.

| Cedry2k8 a răspuns:

Frate,e Allview, un telefon romanesc...

| ZoomLool a răspuns:

Toate telefoanele cu touchscreen si astea recent aparute din 2008 incoace au o baterie mica adica e folosita deoarece este un telefon caruia ii trebuie energie. Dai si luminiozitatea foarte mica si sigur te va tine mai mult.

| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

S-ar putea sa mearga aplicatiile:
-saver battery
sau
-doctor battery
De pe magazin play