| RadioactiveUranium a întrebat:

Am un Allview a5 si azi i.am dat reset din fabrica si cand sa ma conectez la contul meu google pentru backup pur si simplu introduc adresa de email dau inainte si stau foarte mult si nu se intampla nimic, l.am repornit, nimic, i.am mai dat un factory reset nimic, ajutati.ma va rog, e urgeeent

1 răspuns:
| Galileo7 a răspuns:

Pai nu îți face back up decât dacă îți era sincronizat cu google înainte de factor reset... Și btw treci pe Huawei all view sucks.