| PimballWizzard a întrebat:

Am un Allview p5 Life,totul bine si frumos pana cand in seara asta cand s-a descarcat si s-a inchis, acum nu mai are absolut nici o rectie desi l-am bagat la incarcat.E vreo solutie sa il pot face eu fara sa-l trimit la service?

2 răspunsuri:
| Pizzalacutie a răspuns:

Poate fi bateria descarcata pana la un voltaj care telefonul nu il considera sigur

| PimballWizzard explică (pentru Pizzalacutie):

Poate,adica a si inceput sa se umfle pana in punctul in care pe ecran se vedea cum preseaza