| Mark_Resteu_2000 a întrebat:

Am un Allview si sunt sterse (dintr-o greseala) niste aplicatii esentiale ale telefonului precum tastatura sau mai stiu eu ce...am dat resetare de nu stiu cate ori insa tot la fel... oare exista vreo sansa sa salvez acest telefon de la "moarte"?
M-ati ajuta foarte mult! big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GandesteRapid a răspuns:

Du-te la un specialist. Mai mult de 15 lei nu-ti cere. Adica nu este multa treaba de facut dar decat sa incerci tu singur si sa il strici si ami rau...mai bine fa ce ti-am zis eu