| pahomi a întrebat:

Am un aparat foto digital si probabil in urma faptului ca l-am scapat jos (cred ) nu mai focalizeaza bine imaginea, adica vede imaginea in ceata totala. Ce as putea sa fac? Cat ar costa reparatia? Please help me puppy dog eyes Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Pai nu se vede ca asa este si normal iar pretul unu astfel de aparat nou este de 500 lei iar lentila este in jur de 50 lei. Sper ca te-am ajutat deci imi dai funda?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Da i-ai spart focarul lentilei asa se numeste si pretul consta in marca aparatului. Funda? P.Sbig grinaca imi spui marca as putea sa iti spun un pret aproximativ!

| pahomi explică (pentru siriusblack98):

Olympus VR-310 dar nu se vede nimic spart sau ceva in gen thinking

| siriusblack98 a răspuns (pentru pahomi):

Pai nu se vede ca asa este si normal iar pretul unu astfel de aparat nou este de 500 lei iar lentila este in jur de 50 lei. Sper ca te-am ajutat deci imi dai funda?