| alexcobzaru a întrebat:

Am un aparat foto Fujifilm si cand il conectez la calculator imi cere driver, driver pe care nu il gasesc si vreau sa precizez ca saptamna trecuta calculatorul imi recunostea aparatul fara acel "driver"

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Probabil nu-ti mai vede cardul si atunci cere drivere pentru a putea accesa memoria interna!

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Salut!
1. Ai schimbat cumva sistemul de operare? (De la xp la w7 sau w8?)
2. Camera nu are vreun cd? (de obicei toate au un manual si un cd cu drivere)
3. Poti incerca sa cauti driver-ul pe site-ul producatorului happy

Spor!