| LoGaS a întrebat:

Am un aparat foto nikon cooplix s8000. Mi-am luat incarcator la el, l-am lasat la incarcat 2h dar nu stiu cum sa dau sa -mi afiseze cata baterie mai am. Aveti idee?

1 răspuns:
| Woodvlad a răspuns:

Eu stiu ca pe aparatele foto apare un buton "disply" sau ceva de genu` apasal pe ala de mai multe ori si vezi ce se intampla. eu am un Panasonic lumix si cand dadeam sa vad pozele pe care le am facut imi apareau tot felul de informatiiwinking succes