| ing3ras a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema cu un aparat de fotografiat Nikon Coolpix s6150, a ramas fara baterie l am bagat la incarcat si si nu mi se mai aprinde. De obicei cand il bagam la incarcat incepea becul verde sa palpaie. Acum nu se mai intampla nimic. sad Oricum o sa l duc in service dar ma gandeam ca poate aveti idee ce a patit!

3 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Uite ca am patit si eu fix ca si tine, mam pozat cu el pina sa descarcat complet si il puneam la incarcat si la fel nu dadea nici un semn de viata, l-am lasat mai multe ore la incarcat, si la fel nu se aprindea si l-am lasat 2 zile sa se steie asa fara sa-i fac nimic, si l-am dat lui sora mea mai mare si la pus si a mers. sper sati mearga si tie happy caci am tras si eu o sperietura laughing

| ing3ras explică (pentru BellaKiოNana):

Eu l am dus la reparat, mi s a zis ca a fost o cadere de tensiune sau ceva de genul si trebuie bagat un "soc" in acumulator pentru a si reveni happy

| Rrodik a răspuns (pentru ing3ras):

La ce service ( Bucuresti)? Am si eu aceiasi problema. Dupa aceea ai mai avut probleme cu el?