| grasuN a întrebat:

Am un BlackBerry 8520 si am vrut sa ascult la casti ceva am bagat castile si se aude teribil + un bazait(castile sunt ieftine).Dau funda or what ever

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Scoate castile, si asculta muzica la difuzorul telefonului, si, daca la difuzorul telefonului, muzica, se aude cum trebuie, adica normal, inseamna ca problema este la casti. Am avut si eu parte de neplaceri in ceea ce priveste castile ieftine. Iti recomand sa iti cumperi casti care coste macar 40 de lei, sa fie ceva calitate in ele.