| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Am un blog pe wordpress de ceva timp. Acum mi-a aparut ca trebuie actualizat sau ceva de genul. Dau ACTUALIZARE si imi cere parola FTP pe care nu o stiu. De unde pot afla aceasta parola? Blogul a fost creat de altcineva, nu de mine si momentan nu pot lua legatura cu acea persoana. Exista vreo metoda sa aflu aceasta parola FTP? De unde? Mentionez ca blogul este de forma www.numeblog.info [ dau funda ]

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vorbesti cu persoana. Trebuia sa iti dea toate datele atunci. Hostingul il ai tu platit? In mod normal, ar trebui sa poti schimba parola la FTP din cPanel fara nici o problema.