| Ioana128373i a întrebat:

Buna la toti. Cine ar putea sa imi faca si mie un blog gratuit si sa-mi-l dea? Eu am incercat sa-mi fac un blog gratuit dar cand am terminat acolo de adaugat detaliile si parola de administrare mi-a aparut ca trebuie sa ma duc sa-mi verific mail-urile pentru ca este necesara validarea blogului si ca mi-a fost trimis un email de confirmare sau ceva de genu'. Eu m-am dus sa-mi verific mail-urile dar nu aveam niciun email in legatura cu blogul pe care l-am creat. Deci cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Mai aşteaptă şi tu puţin, nu o să-ţi trimită mail-ul imediat.
Sper că am putut să te ajut.