| Lapusneanu a întrebat:

Am un blog si de vreo saptamana asa nu se mai vad pozele; Cum pot sa remediez situatia?

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Depinde unde le-ai incarcat. Cel mai bine ar fi sa le faci upload direct in baza de date de pe hosting, nu intr-o sursa externa ca ImageShack care le poate sterge cand are chef.

| Lapusneanu explică (pentru Generalul):

E vorba de blogul de la google. Le-am incarcat acum 1 an, s-au vazut apoi o perioada unele se vedeau altele nu, acum nu se mai deschid niciuna. doar textul