| Kul a întrebat:

Am un calculator si de fiecare data cand il pornesc nu trece de bios, daca ii scot hard-ul trece dar cu el bagat nu, nu imi deschide nici biosul pur si simplu se oprestela bios

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu ai windows happy

| ITistii a răspuns:

Problema e de la hard disk. Iti recomandam sa iti schimbi hard disk-ul:) Service-ul nostru, www.itistii.ro iti sta la dispozitie.

| victo a răspuns:

Misca hdd vezi daca se aude ceva, daca da e stricat. pornestel de cateva ori si vezi daca sa incalzit, in caz ca da e dus. In cel mai bun caz ar trebui sa duci hdd la reparat, in cel mai rau caz iti cumperi alt hdd.
Cu placere,
O seara placuta. IT desk