| tavi_3942 a întrebat:

Am un card care daca il pun la un alt telefon imi cere parola, dar laq tel. care il folosesc nu are parola, cepot face?

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

In alt telefon iti cere parola pentru ca ai pus parola la card in telefonul celalalt iar in alt telefon iti va cere intotdeauna. incearca sa iti amintesti ce parola ai pus cardului si pune-l in alt telefon scrie parola si ai terminat. daca nu iti mai amintesti parola nu te pot ajuta.