| LittleAddicted a întrebat:

Am un card de memorie pe care il folosesc la telefon si in seara asta cand am vrut sa mut niste poze pe pc cu ajutorul adaptorului nu a mers si mi-a cerut sa il reformatez (dar nu am facut asta pentru ca pozele sunt pe cared) si dupa aia aceea l-am bagat in telefon si nu mai mergea, din nou imi cerea sa il formatez, vreau sa imi spuneti un program cu care pot recupera aceste poze de pe card, am incercat cu recuva si nu a mers...

Răspuns Câştigător
| Weyland a răspuns:

Încearcă GetDataBack pentru FAT sau NTFS (în funcţie de cum ai formatat cardul ultima oară) de la Runtime Software:

http://www.runtime.org/data-recovery-software.htm

| LittleAddicted explică (pentru Weyland):

Dar nu mai stiu cum l-am formatat ultima oara...

| Weyland a răspuns (pentru LittleAddicted):

Cel mai probabil e NTFS, deci foloseşte GetDataBack for NTFS.