| alice alisu' a întrebat:

Am un card de telefon mircoSD care nu pot sa îl formatez, nu pot șterge nimic de pe el, nu pot copia nimic pe el...adică el îmi zice ca s-a formatat, ca a șters un fișier, ca am copiat un fișier pe el, dar când ma uit sa vad respectiva imagine, melodie etc.nu apare în card. I ma enerveza ca nu-l am de mult, de doar 2 săptămâni și mie nu-mi place sa arunc banii aiurea.
deci e stricat sau pot sa ii mai fac ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice se poate strica, chiar și un card de memorie. Dacă îl ai doar de două săptămâni mergi cu el la magazinul de unde l-ai luat cu factura (și dacă ai, garanție).

1 răspuns:
| secretoasa a răspuns:

Eu cred ca e stricat.