| droid96 a întrebat:

Am o problema cu cardul microsd (8 gb) :de vreo 2 luni nu mai pot pune nimic pe el, dar puteam copia continutul cardului in pc.
Azi, am avut putin timp, si l-am formatat. Nu ma lasa sa-l formatez din calculator, asa ca l-am formatat din telefon, iar acum pc-ul nu-l mai recunoaste. Cardul nu e stricat, intrucat pot trimite orice prin bluethoot, si pot face poze/videouri care se inregistreaza pe card. Care sa fie problema? Nu cred ca adaptorul ar fi stricat...

1 răspuns:
| adycash a răspuns:

Depinde ce card ai daca e chinezesc si din 8 gb sa se faca si 4 incearca si la alt pc vezi daca tot asa face.