| tupeistualex a întrebat:

Am un cont de facebook si de o vreme cand dau pe Acasa nu imi apare nici o postare noua nimic. unde ar fi trebuit sa apara postarile apare alb... daca stie cineva va rog ziceti-mi ce sa fac

Dau Funda + Vot

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Este o eroare! Incearca F5 sau sa schimbi browserul. Multi se plang de asta! sad

| andreirapid a răspuns:

Sa iti inchizi contul de facebook happy. Daca el nu te vrea, nici tu sa nu il vrei laughing)
Este un bug de la facebook, il vor rezolva ei incurand! Tu sa te asiguri ca ai sterse cacheurile

| RazvanCTC a răspuns:

Ii simplu reinstaleaza windowsu ca placa video nu iti redea imaginile cum trebuiewinking