| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Am un Dell Inspiron. Din cand in cand mi se blocheaza imaginea si sunetul (se blocheaza tot, ca un fel de freez) dupa care se aude constant un sunet. Imi e cam greu sa il descriu dar e ceva de genul "biiiiiiiiiiiiiiiiiii..." si singurul mod in care il pot opri este sa scot bateria laptoup-ului ca sa se inchida. Ce inseamna asta, de la ce este si ce pot sa-i fac?
Eu cred ca este de la Plcaca de Sunet.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi de la orice. Numai cineva care vede isi poate da seama. Du-l la atelier!