| sergiu2525 a întrebat:

Am un dvd player pioneer de prin 2004, vreau sa fac un dvd cu muzica pentru el sa ascult la boxele din sufragerie,ideea e ca nu stiu ce format,am pus pur si simplu cu nero pe el, am ars dvd ul si mi-a dat eroare.
Aveti idee de format?

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, in nero in stanga dupa ce deschizi nero burning rom apasa pe Audio cd si cam asta e tot!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Dvd-l citeste orice format, din cate stiu, Nero e cel care face figuri, si eu am patit-o de multe ori.
Dezinstaleaza-l si sterge tot :))) BurnAware e free, simplu de folosit, nu ocupa mult, nu vine cu aplicatii pe care nu le folosesti si nu strica nimic.
http://www.burnaware.com/downloads.html

| Furny a răspuns:

Fa-le traks