| ReignForest a întrebat:

Am un e-book reader(câștigat la un concurs anul trecut) pe ecran apare bateria goala si un semn al mirării in mijloc și eu știu că bateria e consumată (nu l-am folosit). Problema e că nu se încarcă.O pun la încărcat și tot bateria aia cu semnul mirării îmi arată(după o oră), iar becul e portocaliu, iar dacă apăs pe bec devine verde.De ce nu se încarcă?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca este castigat. Sa nu crezi ca ceea ce sunt puse la premii sunt si bune.

| Wr3nch a răspuns:

Daca poti foloseste alt incarcator si vezi daca face la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la un service, sau încearcă să-l resetezi