| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon SAMSUNG GALAXY ACE S5830, si cand descarc de pe GOOGLE PLAY cateva aplicatii imi spune ca nu mai am loc pe card. Spuneti-mi si mie va rog cum pot sa imi pun aplicatiile cand le download-ez direct pe card

FUNDA!

1 răspuns:
| Razvan5769 a răspuns:

Faza naspa e ca nu poti sa dai download direct pe card dar e o aplicatie pe magazin care iti schimba memoria dupa card cu cea din telefon.Nu imi aduc aminte cum se numeste exact dar intreseaza-te si totusi incearca super manager.Bafta