| anonim_4396 a întrebat:

Am un Galaxy S3 care avea bateria defecta si se inchidea mereu singur din cauza ei,s-a inchis odata si nu s-a mai deschis imi aparea doar numele telefonului Samsung Galaxy... si ramanea asa blocat,i-am luat alta baterie dar la fel face si nu se deschide,am apasat butonul de pornire cel de volum si cel de meniu impreuna pentru ca asa mi-a zis cineva, imi apare asa http://i64.tinypic.com/2hobhgo.jpg si daca ii dau reboot imi apare din nou numele si ramane ca inainte, ce as mai putea sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Simplu intra pe sammobile ia firmware-ul adecvat driverele si odin si rescrii din nou softul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că ai selecta & confirmat să facă "factory reset" şi tot nu se rezolvă problema sad
În acel caz, trebuie să-l duci la un Service pentru RESOFTARE!

Toate cele bune!