| GhostRideR_6939 a întrebat:

Am un Genius SW-5.1 5000 si am o problema la el.Prima data se auzea putin de tot prost si nu mergea o boxa de surround. I-a schimbat un prieten care se pricepe cat de cat un pt2258. Dupa ce a inlocuit piesa este mult mai rau se aude foarte prost mult mai incet decat la un prieten si tot nu merge boxa aceea de surround deoarece am aflat ca nu i-a facut nu stiu ce protectii ca era o piesa mai speciala...Stiti ce are cam cat ar costa sa-l repar si unde? De preferat in Bucuresti

1 răspuns:
| rupenzori a răspuns:

Poate e de la setarile de la boxe si nu trebuie sa cumperi nimic.