| XxMirelxX a întrebat:

Am un GPS MyGuide 3000GO si am pierdut cardul pe care era navigatorul si tot sistemul...acum mi-a mai ramas doar adaptorul pentru card, stiu ca ar trebui sa merg undeva sa mi-l faca ei dar as vrea sa stiu daca pot sa-l fac eu..adica sa instalez si navigatorul(harti, limba, etc.) si sa am si tot sistemul pe el(jocuri, imagini, poze, etc.)..Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| mrcacadu a răspuns:

Daca vrei sa ai din nou hartile si sitemul original, va trebui sa cauti un service. Daca vrei sa incerci un iGo, atunci poti sa instalezi si tu ce si cum vrei. Cauta pe net, sunt numeroase situri in romana pe care seexplica ce poti incerca. Persona, sunt patit si am apelat la un service pentru actualizare si repunere sistem de operare pentru un Mio.