| Yoanna15 a întrebat:

Nu mai merge sa bag melodii/poze pe cardul de memorie de la telefon. Nu stiu ce are inainte mergea... Acuma de exemplu : Inainte cand bagam adaptorul cu cardul de memorie in laptop mergea sa mut fisiere, sa sterg poze, acuma nu merge decat sa iau de pe card poze si sa le bag in laptop, altceva nu mai merge. Ce poate avea? Am niste melodii superbe care vreau sa le ascult si pe telefon si nu am cum sa le bag si asta ma enerveaza. Ce ar trebui sa fac ca sa mearag sa bag de te laptop in card? Dau funda love struck.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Si eu am avut o problema in care pe puteam pune pe card, dar in card nu mi le arata. Toata problema era locatia in care le-am pus. Eu am pus fisierele in ceva dosar, si de fapt trebuia efectiv in dosarul care reprezinta fisierele de pe card. Incearca sa le descarci in alte locatii din card, sau efectiv in card.

| Yoanna15 explică (pentru Mayar):

Nu mergee... dar multumesc oricum :*