| KidOoNh a întrebat:

Am un HTC 7 Mozard cu sistem de operare windows 7. Nu imi recunoaste pc cablul de date. Am facut update la device si a mers dar nu vrea sa intre in telefon Ce sa fac

1 răspuns:
| Cristian_Maris_1995 a răspuns:

Update-ul de la PC nu are folos pentru ca rar se intampla sa se strice sau sa se intample altceva. Toate telefoanele noi au nevoie de soft pentru rularea si conectarea cu PC-ul. Daca nu ai un CD cu softul telefonului in cutia lui, atunci o sa gasesti pe internet la site-ul lor. Acesta este necesar. Daca ai probleme trimite un raspuns.