| Mee a întrebat:

Am un htc8s...difuzorul se aude foarte bine la jocuri si sunetele proprii are telefonului ( avand posibilitatea de a schimba volumul dupa bunul plac ) dar atunci cand imi bag muzica pe telefon ( in memoria telefonului sau a cardului ) imi da voie sa ascult doar la volum redus, ceea ce pana cum nu sa mai intamplat.Stie cineva cum se poate remedia problema? Va multumesc mult anticipat!

15 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Asculti muzica pe speaker? Cocalarule.

| Mee explică (pentru Seby90):

Ce raspuns frumos(: SUNT FATA!

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Pitzi?

| Mee explică (pentru Seby90):

Nu, frate! merge la fel si pe castistraight face daca nu stii sa raspunzi la intrebare, mai bine nu mai raspunde!

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Daca nu stii sa intrebi nu ar trebui sa vorbesti.

| Mee explică (pentru Seby90):

Si anume, ce nu am stiut eu sa intreb?happy

| Seby90 a răspuns:

Nu ai mentionat castile nicaieri.

| Mee explică (pentru Seby90):

Stiu, am zis de speaker, dar m-ai facut "pitzi" ca ascult muzica pe speaker, daca e telefonul' stricat si am nevoie de ajutor, cer, asa ca te rog frumos, daca nu stii sa raspunzi la intrebari, NU RASPUNDE!big grin

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Da-i un hard reset. http://www.hard-reset.com/htc-8x-hard-reset.html

| Mee explică (pentru Seby90):

HTC 8s, nu 8x.

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Si cauta pe net cum sa dai reset la ala.
Copii din ziua de azi nu stiu sa caute singuri frate? Gasesti rezolvare pe google la toate problemele.

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Si de fapt, asa se da hard reset la mai toate windows mobile.

| Mee explică (pentru Seby90):

Si de ce s-a mai facut TPU, atunci?big grin

| Seby90 a răspuns (pentru Mee):

Sa faca bani bineinteles, reclame si backlinks.

Si mai nou "oracolul" nu aveti idee cati bani face TPU din asta, sunt surveys care voi le faceti fara sa realizati.

| bDaniel a răspuns:

Pai sincer sa fiu nu stiu dar poate este din setari/seting optiuni/options nu ma pricep la HTC dar la alte tel da big grin oricum fa cum am zis eu si o sa gasesti big grin