| kalu7zu a întrebat:

Am un HUAWEI Y625-U51 cu un card de doi giga in el gol... L-am formatat NTFS, am bagat 165 de melodii in el, i-am dat eject din PC regulamentar cand dau la muzica imi apar doar 20 de melodii si in manager de fişiere tot 20... Dupa ma conectez la laptop iar si imi apar tot 20, le bag iar si face tot la fel! Helppppppppppppppppp!
Dau Fundaaaaaaaaa

1 răspuns:
| TurkuNellu a răspuns:

Formateaza cardul în FAST 32 ci nu în NTFS. Pt ca nu e un sistem de operare. Vezi ca ai diferite formate la fișiere muzica care nu le vede telefonul. Controleaza-le sa fie toate în format mp3. Și descarca-ti un player audio care să-ți citească mai multe formate.