| Georgescuionut235 a întrebat:

Am un Ipad Mini 16gb si cand avea 5% baterie l-am pus la incarcat. l-am tinut vreo 5 minute si dupa a trebuit sa il scot pentru 10 minute deoarece trebuia sa pun altceva in priza. Dupa 10 minute ea s-a inchis si am pus-o la incarcat si zicea ca trebuie sa o pun la incarcat chiar daca eu am pus-o. Poate sa fie de la incarcator? Poate sa fi facut un scurt incarcatorul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai fa o data operatiunea si vezi daca va scrie la fel.

| CristieXe a răspuns:

Trebuia sa il lasi sa se descarci bateria complet, asa mi s-a intamplat si mie, t-i s-a busit bateria cred.Cumpara alta.

| AgavriloaeiAndrei99 a răspuns:

Daca nu l-ai m-ai incarcat pana atunci trebuia sa formatezi bateria, adica sa o descarci complet 0% si dupa sa il incarci cand Ipad-ul era inchis il tineai 12 ore. Poate s-a dus bateria dar ai si sanse sa se fi dus si incarcatorul s-au priza nu e buna.
Funda? big grin