| YooCata a întrebat:

Am un iPhone 4S si astasi s-a jucat soramea pe telefon putin... mentionez ca am jail break... ce o facut cand se juca o facut. dar telefonul o intrat in safe-mode. l-am scos din safe-mode si nu mai am contacteee sad soramea nu stie sa stearga contacte. dar totusi nu stiu ce s-a intamplat straight face

4 răspunsuri:
| D3jflv a răspuns:

Cand dai safe mode se reseteaza si datele? Jocurile le mai ai?

| YooCata explică (pentru D3jflv):

Nu... safe-mode nu schimba nimic... doar opreste tot ce e adaugat din cydia

| LanaDelRey1975 a răspuns:

Inchidel si redeschidel

| YooCata explică (pentru LanaDelRey1975):

Am incercat ...si am scos si cartela si am bagat-o iar