| AleLauu3 a întrebat:

Am un iphone 5s ios 8.4 sa datt o resetare iar acum procentajul bateriei nu este corectt este cand la 15% se inchide sau cand la 1% merge ft mult oare ce sa fac? schimb bateria? oare de la ce? ajutati-ma va rog;(

3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Incearca sa il resetezi cu itunes sper sa mearga

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Hm...Cate cicluri de incarcare ale bateriei ai? La 400-500 deja isi pierde din capacitatii.Cand ai peste 1000 trebuie schimbata.Descarca aplicatia asta http://www.icopybot.com/itunes-backup-manager.htm si vezi. Daca ai putine cicluri de incarcare, dai restore din iTunes.

| AleLauu3 explică:

Si cum sa ii dau resetare din iTunes?