| Alex646447 a întrebat:

Salut...daca la un iphone se 2020 i-a fost schimbata bateria mai afiseaza procentajul bateriei in setari(sanatate)?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ii arata.

Răspuns utilizator avertizat
| NunuNini a răspuns:

Bineinteles.

| vladumadalinalexandru3 a răspuns:

Depinde unde schimbi bateria, dacă te duci la cineva care are GSM și nu este autorizat Apple nu îti mai apare procentajul, de la iPhone 11 până la noul iPhone nu mai arată procentajul, doar la iPhone 5 până la X,Xs Max îti poti schimba la GSM bateria să îți arate procentajul la baterie.

Eu aș recomanda să schimbați bateria la iStyle Romania, ei sunt autorizați Apple și va pune baterie originală, și se ocupa și cu vânzare de telefoane Apple, ceasuri watch Apple, căști Apple etc.
Schimbarea bateriei durează cam 2-3 săptămâni.

Sper că v-am ajutat!?