| iullyan22 a întrebat:

Am un laptop 6720s cumparat acum 2 ani . As vrea sa stiu daca ii pot schimba placa video si ramu . Are procesor intel celeron 1.8 GH , ram 1 GB , placa video intel mobile chipset family , windows xp profesional.

5 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Da poti man da trebuie sa mergi la un service autorizat deoarece piesele sa gasesc, dar mai greu la laptop dar depinde ce placa vrei si in ce suma vrei sa te integrezi da-mi pm pentru detalii laughing bafta

| iullyan22 explică (pentru Babylonul):

Pai as vrea un ram de 2 GB, si o placa video buna sa ruleze de exemplu jocuri pana in 2007, fara lag

| Babylonul a răspuns:

Placa video sa fie de 512mb nu-ti trebuie mai mult si 2 gb de ram procesoru e slabutz da merge pacat ca ai laptop la unitate rupeai gamingu laughingpm back me

| iullyan22 explică (pentru Babylonul):

Dacat sa investesc in laptopu asta mai bine cumpar unu nou si gata laughing

| Babylonul a răspuns:

Da ai dreptate si piesele de laptop sunt mai scumpe intra pe www.emag.ro si vezi acolo ceva piese sau chiar pc + monitor bafta :))