| vladutz1995 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 5732Z si nu mai ia curent. Adica il bag la incarcat si nu se aprinde becul acela rosu/abastru din fata... Incarcatorul este putin "ciufulit" exact langa mufa, dar pare in regula. Ce poate fi? Este posibil sa se fi stricat placa de baza? merita sa facem o reparatie?

3 răspunsuri:
| qxeenbee a răspuns:

Merita, nici nu cred ca te va costa prea mult laughing. Cel mai probabil e de la incarcator, nu neaparat daca e "ciufulit" la mufa, se poate sa fie de la cablu, idk...
Cel mai bine e sa mergi cu el la un centru special :3. O sa aflii acolo mai multe, dar sunt sigura ca placa de baza e intacta laughing.

| vladutz1995 explică (pentru qxeenbee):

Esti ironic? laughing de ce razi

| qxeenbee a răspuns (pentru vladutz1995):

Ironica* laughing
folosesc mult emoticonul asta idk