| 3dy a întrebat:

Am un laptop Acer și mi-am cumpărat niște căști Fatal1ty. Și laptopul meu are doar o mufă pentru caști. Adică știți că, căștile au 2 mufe: 1 verde, 1 roz. Exista vreun adaptor? Adică am auzit de el dar merge?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ai nevoie de asta http://www.conectica.ro/......lock-65344 dar se gasesc si casti cu o singura mufa.

| adybubu a răspuns:

Pai si o mufa e pentru sunet si una pentru microfon dupa cum stiu eu! nu stiu cum e la tine dar la mine sunt ambele intrari!