| Poso a întrebat:

Am un laptop Asus A52JE-EX177D si in timp ce ma jucam azi pe el deodata sa facut ecranul albastru si scria ceva de genu ca nu mai e compatibil dvd sau ceva de genu ca nu am apucat sa citesc mai bine s-a restartat si in timpul restartarii dupa ce mi-a aparut emblema cu asus mi-a aparut ecranul negru si in stanga sus o liniuta care palpaie. Vreun sfat ceva? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Waarior25 a răspuns:

Placa video este de vina... incearca sa duci laptopul la un service sa iti schimbe placa si se rezolvawinking

| Poso explică:

Am rezolvat problema.a fost o eroare de windows...