| NobodyElse_3368 a întrebat:

Hey TPU!
Am un laptop Asus A52JE-EX177D. Problema este ca se blocheaza foarte des, in special cand intru pe net sau ma uit la un film.Se mai blocheaza si in momendul cand il pornesc.La jocuri nu am probleme cu el.
Care este cauza si ce solutii imi recomandati?
P.S.Pe el am instalat Windows 7 Ultimate

Răspuns Câştigător
| Catalin_5463 a răspuns:

Windows 7 ultimate ii bun da are multe cerinte de la pc si poate de aia itimerge asa rau si eu l-am avut si am avut proble si am instalat window 7 home edition si merge super si nu ii nici o diferenta de aspect sau cum merge intre el si ultimate... funda