| RooN a întrebat:

Am un laptop Asus pro59lseries am instalat windows 7 dar nu am drivere pentru elcrying ma puteti ajuta cu driverele?big grin
Multumesc anticipattongue

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Windows 7 isi cauta singur driverele, tu intri doar in windows update si el le gaseste.

| OnWeed a răspuns:

Si eu am tot 7 si nu am instalat absolut nici un driver, in mod normal si le ia singur si tu nu trebuie sa instalezi nimic. La tine ce nu merge si ii trebuie driver? thinking

| RooN explică:

Nu imi aparea bateriasad si nu vedeam cat timp mai am pana se descarcasad ca nu prea stau cu el in priza decat cand se descarcasad stiu ca nu e bine dar aste ehappy
Multumesc Costy si Danibig grin