| Bogdanyoooo a întrebat:

am cumparat un Laptop ASUS x452CP si am instalat windows 7 si nu gasesc drivere, nu merge nici macar internetul, si nu gasesc drivere, ma puteti ajuta si cum rezolv faza cu internetul daca nu am net de unde le copiez.

2 răspunsuri:
| GoogleUser a răspuns:

Du-te la un prieten si descarca de aici
http://drp.su/, dar atentie, descarca de unde scrie full, si pune-l pe un stick si baga-l in calculator la tine. Deschidel si pune-l sa ruleze, si gur iti va instala toate driverele, la mine e exact la fel. Da funda!

| Bogdanyoooo explică (pentru GoogleUser):

Da dar pentru x452CP nu gasesc in toata lista aia.